Місто Городок, що на львівщині, запрошує до нової автостанції

Місто Городок, що на львівщині, запрошує до нової автостанції

На львівщині відкрита оновлена автостанція Городок

Ще зовсім недавно городківчани, гості міста та приїжджі жителі сіл з острахом придивлялися до того, що на території автостанції та в самому приміщенні відбуваються реконструктивні зміни.

З цього приводу точилися різноманітні чутки, домисли та припущення. Та минуло трохи часу і на місці примітивної споруди колишньої автостанції виросла сучасна, європейського стилю багатофункціональна будівля, а впорядкованість самої території ні в кого не викликала сумніву про хороші наміри керівництва автостанції Городок.

Коментар з цього приводу дає Генеральний директор ПрАТ «Виробничо-комерційна компанія «Еталон» Олег Макар:

«Приватне акціонерне товариство «Еталон» два роки тому розпочало  реконструкцію автостанції. Спочатку було  заблоковано територію, облаштовано майданчик, підготовлено платформи і розпочато  реконструкцію самої будівлі, яка була в досить непривабливому і малофункціональному стані. І нині ми вже можемо  похвалитися тим, що перша черга нової автостанції відкрита разом із автостанцією, облаштовані  структурні приміщення, зокрема відкрито сучасне  кафе (чеська кухня), за барною стійкою якого працює чех. А судячи з кількості відвідувачів нормально функціонують і магазини продовольчої та промислової груп. Додам, що ми працюємо для того, аби кожна автостанція, яка перебуває в нашому підпорядкуванні, стала своєрідною зоною комфорту, де б можна було, окрім очікування на транспорт, вдало провести час, перекусити, випити кави чи чаю, а також зробити певні покупки. Ніхто не заперечуватиме, що так воно і є насправді. І так працюють автостанції в цивілізованих країнах. Окрім цього, для пасажирів є чудова нагода відвідати крамниці та запастися тим чи іншим товаром або продуктами харчування. Якість та свіжість продукції гарантується виробниками. Відтак, кожному зрозуміло, що вже  перша черга автостанції  працює на благо жителів та  самого міста.

автостанція_Городок

Автостанція Городок — четверта сучасна автостанція, які вже добре працюють на Львівщині. На даний час ми проводимо реконструкцію в містах Радехові, Моршині.  І ми , і люди задоволені роботою нових автобусних станцій у Яворові, Стрию, Мостиськах. Я думаю, що читачі Вашої газети були на наших нововідкритих автостанціях і бачили все на власні очі. А тепер плануємо відкрити другу будівлю, яка розміщена поряд. Зараз вона обгороджена, оскільки там відбуваються роботи: підрядники будуть облаштовувати  фасад, у тому ж стилі, що й у першої будівлі. Я думаю, що цей комплекс, після всіх реставраційних і оновлювальних робіт, буде справжньою окрасою Городка. Окрім цього, ми подаємо документи на облаштування відпочинкової комфортної зони на цій же території біля берега водойми (русла ріки Верещиці), яка, як ви знаєте, перебуває у не найкращому стані. Маємо наміри  зробити там своєрідний відпочинковий простір для людей, де б можна було  помилуватися краєвидами, чекаючи відправлення свого автобуса, а то й просто відпочити. Наші проектанти  зараз над цим працюють. Там зокрема передбачено квітники, лавочки, ліхтарі, та інше.

Радіємо з того, що здавши в експлуатацію першу чергу автостанції ми дали представникам малого і середнього бізнесу змогу проводити  свою діяльність. І знаю, що це вигідно нам, як забудовникам, а також  компанії, яка управляє цією територією і автостанцією, і так  само  місту, тому, що податки зокрема з нерухомого майна, підприємців, залишаються у місті. Окрім цього, ми, також заплатили, як забудовники, кошти до міської казни. Тому надіємося на плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом, членами міськвиконкому і так само сподіваємося, що будемо далі робити щось хороше для міста як відповідальний бізнес.

Бачимо на майбутнє це місце як потенційний діловий торговельно-розважальний квартал міста, де  успішно має працювати кожен сегмент бізнесу: і діловий, і торговельний і розважальний. Я впевнений, що місто і громада від цього лише виграють. Зрештою Городок вартує такого комплексу, як місто, що максимально наближене до обласного центру, має гарні перспективи розвитку, тут проживає багато молоді, створюються молоді сім’ї. І ще одне. Оскільки основний вид нашої діяльності це автостанційний бізнес, хочу зупинитися на тому, що перевізники мають працювати для пасажирів, для безпеки руху, тому що Городок чи не єдине місто, де хаотичне паркування автобусів перевізників створює дискомфорт і для водіїв інших транспортних засобів, і для пішоходів. Нерідко заїхати на нашу автостанцію просто нереально. Складається враження, що маршрутчики не мають певного стимулу заїжджати на станцію. І тут доречно нагадати, що кожен квиток, придбаний у касі автостанції, дає гарантію, що ці кошти  будуть використані згодом на відрахування тих чи інших податків, зокрема там забезпечений і страховий збір на випадок (не приведи Господи) якоїсь непередбачуваної ситуації. Так що, краще купувати квитки у касах автостанції.»

Записала Валентина Пелих